Drużyna

Grzegorz Glapka do końca sezonu w Olimpii Grudziądz

22.02.2024

22.02.2024

Grzegorz Glapka do końca sezonu w Olimpii Grudziądz

fot. Łukasz Grochala | Cyfrasport

Wiosenną część bieżącego sezonu piłkarz ŁKS-u Grzegorz Glapka spędzi na wypożyczeniu w drugoligowej Olimpii Grudziądz.

Były piłkarz m.in. młodzieżowych drużyn Lecha Poznań, Legii Warszawa i rezerw Piasta Gliwice pojawił się w Łodzi na początku września 2022 roku. Od tego czasu rozegrał sześć spotkań w pierwszej drużynie (jesienią ubiegłego roku zadebiutował w PKO BP Ekstraklasie) oraz trzydzieści cztery mecze w rezerwach ŁKS-u (tu 11 goli i 11 asyst), w międzyczasie wywalczając z drugą drużyną naszego klubu awans do drugiej ligi.

Teraz 21-letni zawodnik został wypożyczony przez ŁKS do drugoligowej Olimpii Grudziądz i barwy tego klubu będzie reprezentował do końca bieżących rozgrywek.