Drużyna

Marcin Matysiak: Nigdy „ja”. Zawsze „my”

21.02.2024

21.02.2024

Marcin Matysiak: Nigdy „ja”. Zawsze „my”

– Chcę stworzyć zespół, w którym jeden za drugiego zawsze będzie mocno walczył – powiedział Marcin Matysiak po środowym treningu piłkarzy ŁKS-u – pierwszym w roli szkoleniowca ekstraklasowej drużyny.

Trwają przygotowania drużyny ŁKS-u do piątkowego meczu z Pogonią w Szczecinie. W środę po południu nasi piłkarze ćwiczyli na boisku treningowym w al. Unii 2 już pod wodzą Marcina Matysiaka, który zastąpił na stanowisku pierwszego szkoleniowca Piotra Stokowca.

W czwartek łodzianie mają w planie jeszcze jeden trening na boisku, a po obiedzie wyruszą do Szczecina, gdzie następnego dnia o godz. 20.30 rozpoczną starcie z Pogonią. W piątek drużynie nie pomoże pauzujący za nadmiar żółtych kartek Adrien Louveau.