Piotr Stokowiec nie jest już trenerem ŁKS

20 / 02 / 2024

fot. Łukasz Grochala | Cyfrasport

We wtorek Piotr Stokowiec przestał pełnić obowiązki pierwszego szkoleniowca występującej w PKO BP Ekstraklasie drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego. Nazwisko nowego trenera, który zajmie jego miejsce, poznamy jeszcze dziś.

Piotr Stokowiec pojawił się w naszym klubie w październiku ubiegłego roku. Od tego czasu pierwsza drużyna naszego klubu rozegrała pod jego wodzą dziewięć meczów ligowych oraz jeden w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski. W trzech z nich łodzianie podzielili się punktami z rywalem, natomiast pozostałych siedem przegrali.

Trenerowi Piotrowi Stokowcowi, jego asystentowi Łukaszowi Smolarowowi oraz trenerowi przygotowania motorycznego Mariuszowi Szymkiewiczowi dziękujemy za zaangażowanie i ich pracę w klubie, życząc im powodzenia w dalszej karierze. Nazwisko nowego trenera piłkarzy ŁKS-u i skład kadry szkoleniowej przedstawimy wkrótce.