Drużyna

Konferencja po derbach Łodzi

18.02.2024

18.02.2024

Konferencja po derbach Łodzi

Po 70. derbach Łodzi na pytania dziennikarzy odpowiedzieli trenerzy obu zespołów – Daniel Myśliwiec (Widzew) i Piotr Stokowiec (ŁKS).

Daniel Myśliwiec (trener Widzewa): Pierwsza połowa typowo derbowa, zakończona bezbramkowym remisem, który nie mógł nikogo zachwycić. Po zmianie stron zagraliśmy na własnych zasadach i wygraliśmy zasłużenie. […] W przerwie postawiliśmy na spokój i drobne kosmetyczne zmiany w sposobie gry.

Piotr Stokowiec (trener ŁKS-u): Przykry dla nas wieczór. Zdajemy sobie sprawę, że zepsuliśmy naszym kibicom to święto. O ile w pierwszej połowie dotrzymywaliśmy kroku rywalowi, o tyle w drugiej połowie po stracie gola nie potrafiliśmy odpowiedzieć sportową złością, jakimś ryzykiem.