GKS Ksawerów rywalem ŁKS II w Pucharze Polski

GKS Ksawerów rywalem ŁKS II w Pucharze Polski

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Pod koniec września w siedzibie ŁZPN-u odbyło się losowanie IV rundy okręgowego Pucharu Polski. Czwartoligowe rezerwy ŁKS-u o awans do kolejnej fazy tych rozgrywek powalczą z GKS-em Ksawerów.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka i Pawła Drechslera zmagania w okręgowym Pucharze Polski, tak jak wszyscy trzecioligowcy i czwartoligowcy rozpoczęli od trzeciej rundy, w której wyeliminowali Borutę Zgierz (1:0).

Teraz lider czwartej ligi zmierzy się z GKS-em Ksawerów. Najbliższy pucharowy rywal ełkaesiaków poradził sobie w poprzednich fazach rozgrywek z AKS SMS Łódź (3:3, k. 5:4), Saints Łódź (4:1) i KAS Konstantynów Łódzki (2:1). GKS Ksawerów występuje w tym sezonie w lidze okręgowej i po dziesięciu spotkaniach z dorobkiem 23 punktów na koncie zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Gospodarzem meczu czwartej rundy okręgowego Pucharu Polski, w którym GKS zmierzy się z rezerwami ŁKS-u będzie zespół z Ksawerowa. Spotkanie odbędzie się w środę 21 października.

Przypominamy, że na trzeciej rundzie udział w tych rozgrywkach zakończył występujący w klasie A ŁKS III Łódź, który wyeliminował LZS Justynów (5:0), KKS Koluszki (9:0) i Orła Parzęczew (4:0), a następnie uległ Sokołowi Aleksandrów Łódzki (0:8).

IV runda okręgowego Pucharu Polski

• GKS Ksawerów – ŁKS II Łódź