Drużyna

Fortuna Klub Plus

10.09.2020

10.09.2020

Fortuna Klub Plus

Fortuna Zakłady Bukmacherskie jako dumny sponsor Fortuna 1 Liga pragnie przedstawić spersonalizowane karty Fortuna Klub Plus z herbem ŁKS.

Kup bilet bądź karnet na mecz ŁKS i odbierz wyjątkową kartę. Następnie udaj się do dowolnego Punktu Przyjmowania Zakładów, a po dokonaniu rejestracji otrzymaj 20 zł w punktach FKP na grę. W najbliższą środę Twoje konto zostanie doładowane dodatkowymi 20 zł w punktach FKP. Ciesz się grą i wspieraj swój klub!

Wszystkich kibiców gorąco zachęcamy do odbioru nowych kart, które dostępne są w klubowych punktach sprzedaży biletów oraz karnetów.

Karty dostępne są w Punktach Przyjmowania Zakładów Fortuny, a znaleźć je można w Łodzi pod adresem: ul. Retkińska 82.


Ogólne zasady i korzyści płynące z Fortuna Klub Plus:

ZDOBYWANIE PUNKTÓW

 • Klient otrzymuje punkty za każdy postawiony zakład (tzn. za każde 2 zł postawione za zakład Klient
  otrzymuje 1 punkt FKP)
 • Fortuna ma prawo przyznawania poszczególnym Uczestnikom punktów na innych zasadach
 • Maksymalna liczba punktów FKP, jakie Uczestnik może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300
  punktów
 • W przypadku zakładu zwróconego lub anulowanego oraz zwrotu włożonych środków, pierwotnie naliczone za zawarcie zakładu punkty FKP zostaną odjęte z indywidualnego konta Klienta.

WYKORZYSTANIE PUNKTÓW

Zgromadzone punkty można wykorzystać na:

 • Bonusy dostępne w katalogu
 • Darmowe zakłady
 • Bonusy kursowe

Dla Klientów zarejestrowanych w Fortuna Klub Plus regularnie organizowane są specjalne promocje, dzięki którym mogą skorzystać z bonusów lub zyskać dodatkowe punkty FKP.


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.