Jedenastu ełkaesiaków powołanych do kadr ŁZPN

10 / 03 / 2023

W przyszłym tygodniu dwie drużyny ŁZPN-u roczników 2009 i 2010 zmierzą się z rówieśnikami z województwa dolnośląskiego. Wśród powołanych znalazło się w sumie aż jedenastu zawodników Akademii ŁKS.

Nasi piłkarze są regularnie powoływani na konsultacje kadry wojewódzkiej i nie inaczej jest teraz przed dwoma kolejnymi meczami – kadra ŁZPN roczników 2009 i 2010 zmierzy się z kadrą Dolnośląskiego ZPN, a oba spotkania zostaną rozegrane w środę 15 marca w Sieradzu.

W reprezentacji ŁZPN U-13 znalazło się dziewięciu ełkaesiaków (cała kadra liczy dziewiętnastu piłkarzy): Igor Augustyniak, Oskar Barylski, Mikołaj Ćwikliński, Jeremi Ciach, Tymon Stępniewski, Aleksander Michałowski, Igor Aleszczerikowski, Mateusz Jędrzejczyk oraz Olaf Zuchora. W osiemnastoosobowej kadrze ŁZPN U-14 znaleźli się za to Fabian Olejniczak oraz Jacek Jasiński.

Zawodnicy Akademii ŁKS powołani do reprezentacji województwa do lat 13 są podopiecznymi trenerów Marcina Krasnopolskiego, Jakuba Drzewieckiego i Pawła Sobczaka, Fabian Olejniczak trenuje w zespole ŁKS U-15, pod okiem trenerów Bartosza Krymarysa, Kacpra Modrzejewskiego, Pawła Sobczaka i Igora Pycia, zaś Jacek Jasiński gra w drużynie U-14 trenerów Sebastiana JankowskiegoMarcina KrasnopolskiegoKrystiana Ilnickiego Piotra Białousko.

Młodym ełkaesiakom gratulujemy wyróżnienia i życzymy udanych meczów w barwach kadry ŁZPN.