Jedenastu ełkaesiaków powołanych do kadr ŁZPN

Jedenastu ełkaesiaków powołanych do kadr ŁZPN

Już wkrótce dwie drużyny ŁZPN-u roczników 2009 i 2010 zmierzą się z rówieśnikami z województwa warmińsko-mazurskiego. Wśród powołanych znalazło się w sumie aż jedenastu zawodników Akademii ŁKS.

Nasi piłkarze są regularnie powoływani na konsultacje kadry wojewódzkiej i nie inaczej jest teraz przed dwoma kolejnymi meczami – kadra ŁZPN roczników 2009 i 2010 zmierzy się z kadrą Warmińsko-Mazurskiego ZPN, a oba spotkania zostaną rozegrane we wtorek 21 lutego w Ząbkach.

W reprezentacji ŁZPN U-13 znalazło się aż dziesięciu ełkaesiaków (cała kadra liczy dwudziestu piłkarzy): Igor Augustyniak, Oskar Barylski, Jeremi Ciach, Kacper Drwal, Mateusz Jędrzejczyk, Bartosz Opalczyk, Kajetan Rzepa, Kryspin Tomkowski, Franciszek Zgoda i Olaf Zuchora, natomiast szansę na występ w reprezentacji ŁZPN U-14 dostanie Fabian Olejniczak.

Zawodnicy Akademii ŁKS powołani do reprezentacji województwa do lat 13 są podopiecznymi trenerów Marcina Krasnopolskiego, Jakuba Drzewieckiego i Pawła Sobczaka, a Fabian Olejniczak występował jesienią w drużynie ŁKS U-15 trenerów Bartosza Krymarysa, Kacpra Modrzejewskiego, Pawła Sobczaka i Igora Pycia.

Młodym ełkaesiakom gratulujemy wyróżnienia i życzymy udanych meczów w barwach kadry ŁZPN.