Akademia

ŁKS Bejbi – od małego na całego

04.02.2023

04.02.2023

ŁKS Bejbi – od małego na całego

Od 7 lutego startuje ŁKS Bejbi, rekreacyjne zajęcia dla najmłodszych z aktywnym udziałem rodziców, które w każdy wtorek będą się odbywały w Szkole Podstawowej nr 192 przy ul. Krzemienieckiej 24a w Łodzi.

Akademia ŁKS zaprasza wszystkich dwu- i trzylatków (dziewczynki i chłopcy urodzeni w 2020 i 2021 roku) wraz z ich rodzicami na zajęcia ogólnorozwojowe. ŁKS Bejbi to nowy projekt, skierowany do najmłodszych łodzian i zarazem świetny pretekst do rozpoczęcia przygody ze sportem, a przy tym autorski program treningowy, co ważne z aktywnym udziałem rodzica, dzięki czemu w rodzinnej atmosferze wraz z Waszymi pociechami poznacie podstawy ruchowe poprzez naukę i zabawę. Zapisy na: bejbi@lkslodz.pl.

Szkoła Podstawowa nr 192 im. prof. Heleny Radlińskiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 przy ul. Krzemienieckiej 24a od przyszłego tygodnia będzie więc nie tylko domem jednego z oddziałów ŁKS Schools, ale także naszego nowego projektu – ŁKS Bejbi. Placówka posiada nowe boisko z bieżnią oraz wyremontowaną salę gimnastyczną, a także nowy plac zabaw. Co więcej, cały budynek, jak i teren boiska, zostały objęte monitoringiem.


Najczęściej zadawane pytania:

Jak dołączyć do ŁKS Bejbi?

Zapisy przyjmuje trener Radosław Surowiec: bejbi@lkslodz.pl / tel. 667 401 908.

Jak często i gdzie odbywają się zajęcia ŁKS Bejbi?

Zajęcia będą się odbywać w Szkole Podstawowej nr 192, przy ul. Krzemienieckiej 24a w Łodzi, w każdy wtorek od godziny 16 do 17.

Co powinienem/am mieć ze swoim dzieckiem podczas zajęć?

Oprócz dobrego humoru, na zajęcia prosimy zabrać buty na zmianę, wygodne ubrania do ćwiczeń oraz butelkę wody.