Aktualności

Marcin Matysiak o początku przygotowań ŁKS II

10
12 / 01 / 2023

– W tym okresie wchodzimy w szczegóły – podkreśla Marcin Matysiak, trener trzecioligowych rezerw ŁKS-u, które w tym tygodniu rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej.

Marcin Matysiak (trener ŁKS II): U zawodników widać pozytywną energię i głód piłki. Obecnie mamy do dyspozycji dwudziestu trzech zawodników z pola oraz trzech bramkarzy. W okresie przygotowawczym rozegramy siedem meczów sparingowych. […] W tym okresie wchodzimy w szczegóły. Jako sztab staramy się rozwijać zawodników, więc dużo czasu zamierzamy poświęcić na trening indywidualny, bo to jest dobry moment, aby poprawić deficyty.
Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny