Drużyna

Dwóch na testach w innych klubach. Kamil Rozmus nadal w ŁKS

06.07.2017

06.07.2017

Dwóch na testach w innych klubach. Kamil Rozmus nadal w ŁKS

Dwaj piłkarze, który reprezentowali barwy ŁKS-u w poprzednich rozgrywkach – Jakub Nowak i Aleksander Ślęzak – przebywają obecnie na testach w innych klubach. Natomiast Kamil Rozmus podpisał nową umowę z ŁKS-em.

Dwudziestoletni pomocnik w zeszłym sezonie rozegrał w ŁKS-ie 22 mecze i strzelił 2 gole. Natomiast związany od czterech lat z łódzkim klubem Aleksander Ślęzak pojawiał się na boisku 31 razy i raz pokonał bramkarza rywali. Pierwszy z wymienionych przebywa na testach w Sokole Kleczew, natomiast Ślęzak – w Sokole Aleksandrów Łódzki.

Piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego pozostanie lewy obrońca Kamil Rozmus. 23-letni piłkarz, jeden z filarów defensywy ŁKS-u, w zeszłym sezonie zaliczył 32 mecze (wszystkie w podstawowym składzie). Zawodnik związał się z beniaminkiem drugiej ligi roczną umową.

Wkrótce wyjaśni się również przyszłość Przemysława Kocota.