Bartosz Widejko zawodnikiem ŁKS-u!

Drużyna

Bartosz Widejko zawodnikiem ŁKS-u!

03.07.2017

03.07.2017

W poniedziałek (3 lipca) z Łódzkim Klubem Sportowym związał się kolejny nowy piłkarz, który w przeszłości występował w pierwszej i drugiej lidze, a ostatnio z powodzeniem bronił barw Lechii Tomaszów MazowieckiBartosz Widejko podpisał z ŁKS-em kontrakt na rok z opcją przedłużenia umowy na kolejny sezon.

Lewonożny obrońca charakteryzujący się bardzo dobrymi warunkami fizycznymi (189 centymetrów wzrostu) należał do najlepszych piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki w zeszłym sezonie. Widejko wystąpił w 33 meczach trzeciej ligi, a w 32 z nich – w pełnym wymiarze czasowym. Zdobył też dwa gole w starciach z Widzewem i rezerwami Jagiellonii.

Wcześnie 25-letni piłkarz występował w drużynie Młodej Ekstraklasy Legii Warszawa, a od 2013 do lata 2016 roku z jego usług korzystały Wigry Suwałki. W barwach tej ostatniej drużyny Bartosz Widejko zaliczył 31 meczów w II lidze (2 gole) oraz 11 spotkań na zapleczu ekstraklasy (1 gol).

Bartosz Widejko podpisał z ŁKS-em kontrakt na rok z opcją przedłużenia umowy o kolejny sezon.

Bartosz Widejko:Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie do ŁKS-u. Miałem kilka innych ofert, ale to ŁKS okazał się najkonkretniejszy. Widać, że klub bardzo mądrze i konsekwentnie się odbudowuje i ja również chcę być częścią tej historii. 

fot. Wojciech Otłowski (2014)