Drużyna

Paweł Pyciak zostaje w ŁKS-ie!

04.07.2017

04.07.2017

Paweł Pyciak zostaje w ŁKS-ie!

Klub doszedł z Pawłem do porozumienia, co oznacza, że nasz etatowy prawy obrońca będzie reprezentować biało-czerwone-białe barwy co najmniej jeszcze przez najbliższe 12 miesięcy.

Paweł w ubiegłym sezonie spędził na boisku 2762 minut, w tym 7 razy po jego podaniu mogliśmy cieszyć się z bramki dla ŁKS-u.

Cieszymy się, że Paweł postanowił zostać z nami na dłużej. Informacja ta z pewnością ucieszy również kibiców, którzy od kilkunastu dni bardzo interesowali się losami naszego obrońcy i jego ewentualnym odejściem.

Polityka klubu od samego początku była ukierunkowana na to, by piłkarze stanowiący o sile w poprzednim sezonie, pozostali na kolejny.

Dlatego też rozmowy z Pawłem potraktowałem jako priorytet. Cieszę się, ze Paweł zostanie z nami na kolejny rok i tak jak do tej pory, da zespołowi jakość. – powiedział dyrektor sportowy ŁKS-u, Krzysztof Przytuła.