Aktualności

Ostatnia taka sobota w 2022. Dwa mecze rezerw u siebie

6
18 / 11 / 2022

W sobotę jesienną część rozgrywek w trzeciej lidze zakończą świetnie spisujące się od wielu tygodni rezerwy ŁKS-u. Na spotkanie z Olimpią Zambrów zapraszamy do ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej, gdzie tego samego dnia ostatni mecz w 2022 roku rozegra też druga drużyna rezerw.

Rozpędzona drużyna trenera Marcina Matysiaka jest najlepszym zespołem drugiej części rundy jesiennej grupy I trzeciej ligi. W ośmiu ostatnich kolejkach ełkaesiacy sześciokrotnie zgarnęli komplet punktów, dwa mecze zremisowali i nie ponieśli choćby jednej porażki, co pozwoliło im wskoczyć na siódme miejsce w ligowej tabeli. W tym okresie łodzianie byli też najskuteczniejszą drużyną rozgrywek, więc trochę szkoda, że w sobotę zakończą tegoroczne zmagania.

ŁKS II Łódź zmierzy się z Olimpią Zambrów. Ekipa z województwa podlaskiego zajmuje 14. miejsce w tabeli z dziesięciopunktową przewagą nad strefą spadkową i gra ostatnio w kratkę, przeplatając zwycięskie mecze te mniej udanymi (w pięciu ostatnich kolejkach: 2 zwycięstwa i 3 porażki). Żaden z naszych piłkarzy nie musi w sobotę pauzować ze względu na kartki (zagrożeni taką przymusową pauzą w pierwszym wiosennym spotkaniu – w przypadku upomnienia – są nasi stoperzy: Aleksander Ślęzak i Igor Lambrecht).

Początek meczu 17. kolejki trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają z Olimpią Zambrów w sobotę (19 listopada) o godz. 14 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS (wstęp: 10 zł). Po zakończeniu meczu rezerw warto zostać przy Krańcowej, bo o godz. 16.30 ostatnie w 2022 roku spotkanie rozpoczną również piłkarze ŁKS III Łódź. Lider klasy okręgowej zmierzy się z KAS Konstantynów Łódzki.

Piłkarska sobota:

  • 3. liga: ŁKS II – Olimpia Zambrów / sobota, godz. 14
  • Klasa okr.: ŁKS III – KAS Konstantynów Łódzki / sobota, godz. 16.30
  • CLJ U-17: ŁKS – Wisła Płock / sobota, godz. 11.30
  •  CLJ U-15: Wisła Płock – ŁKS / sobota, godz. 12

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Olimpią Zambrów:

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Olimpią Zambrów kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 13.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny