Akademia

Rezerwy w Białobrzegach. ŁKS III w Pabianicach

10.11.2022

10.11.2022

Rezerwy w Białobrzegach. ŁKS III w Pabianicach

Niepokonana od siedmiu spotkań drużyna rezerw ŁKS-u w 16. kolejce grupy I trzeciej ligi zmierzy się w piątek na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi. W sobotę swoje spotkanie rozegra lider klasy okręgowej. ŁKS III Łódź zagra w Pabianicach z Włókniarzem.

Zespół trenera Marcina Matysiaka nie zaznał goryczy porażki od 16 września, odnosząc od tamtego dnia aż pięć zwycięstw i tylko dwukrotnie dzieląc się punktami z rywalami (w tym w ostatniej kolejce z Wartą Sieradz). W piątek (11 listopada) nasi trzecioligowcy o siódme zwycięstwo w tym sezonie zagrają na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi, która zajmuje 12. miejsce w tabeli ze stratą tylko dwóch punktów do łodzian.

Do kadry meczowej może już wrócić Jowin Radziński, który w poprzedniej kolejce pauzował ze względu na nadmiar żółtych kartek. Uważać musi Aleksander Ślęzak (siedem upomnień na koncie; kolejne wyłączy go z gry z jednego spotkania).

Początek meczu 16. kolejki grupy I trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi w piątek (11 listopada) o godz. 13. Dzień później o tej samej porze swoje spotkanie rozpocznie też lider klasy okręgowej. Niepokonany w tym sezonie ŁKS III Łódź zmierzy się w Pabianicach z Włókniarzem. Trzymamy kciuki także za dwie drużyny Akademii ŁKS występujące w Centralnej Lidze Juniorów.


W ten weekend:

  •  III liga: Pilica Białobrzegi – ŁKS II / piątek, godz. 13
  •  Klasa okr.: Włókniarz Pabianice – ŁKS III sobota, godz. 13
  •  CLJ: Legia Warszawa – ŁKS U17 / niedziela, godz. 11
  • CLJ: ŁKS U15 – Lechia Tomaszów Mazowiecki / piątek, godz. 11