„Celem jest zawsze najbliższy mecz”. Wraca 2. Liga

„Celem jest zawsze najbliższy mecz”. Wraca 2. Liga

22.02.2024

Osiem meczów sparingowych, testy, odprawy i wiele treningów – piłkarze rezerw ŁKS-u kończą zimowe przygotowania i już w piątek wznowią zmagania w 2. Lidze. – Celem jest zawsze najbliższy mecz – mówi trener Marcin Pogorzała.

Podopieczni trenera Marcina Pogorzały, którzy po pierwszej części sezonu zajmują ósme miejsce w tabeli 2. Ligi, do piłkarskiej wiosny przygotowywali się w kraju i w trakcie przerwy zimowej rozegrali osiem spotkań sparingowych, z czego cztery wygrali, jeden zremisowali i trzy przegrali. Warto także podkreślić, że regularnie w wyjściowej jedenastce grali zawodnicy, którzy mieli nawet 16 lat!

Nasi piłkarze rozpoczną ligowe zmagania w 2024 roku w piątek 23 lutego wyjazdowym meczem ze Stalą Stalowa Wola. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.

Sparingi ŁKS II Łódź w przerwie zimowej

• ŁKS II Łódź – Zawisza Bydgoszcz 1:0 (Mikołaj Lipień)
  • Pogoń Siedlce – ŁKS II Łódź 2:0
  • ŁKS II Łódź – Pogoń Grodzisk Maz. 1:3 (Alan Siwek)