Akademia

Kadra ŁKS II na wiosnę 2024

21.02.2024

21.02.2024

Kadra ŁKS II na wiosnę 2024

Dwudziestu dziewięciu zawodników liczy kadra drugoligowej drużyny ŁKS-u, która w piątek w Stalowej Woli wznowi ligowe zmagania.

Trener Marcin Pogorzała ma do dyspozycji na początku wiosennej części rozgrywek trzech bramkarzy i dwudziestu sześciu zawodników z pola. Nasi piłkarze rozpoczną piłkarską wiosnę już w piątek 23 lutego wyjazdowym meczem ze Stalą Stalowa Wola (początek o godz. 17). Po pierwszej części sezonu ełkaesiacy zajmują 9. miejsce w tabeli 2. Ligi.


Kadra ŁKS II na wiosnę 2024

  • Bramkarze: Łukasz Bomba, Marcel Matusiak, Jakub Pawlak
  • Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Lamine Coulibaly, Wiktor Czerwiński, Piotr Klajnert, Mateusz Książek, Igor Lambrecht, Adam Marciniak, Jowin Radziński, Aleksander Ślęzak, Marcel Wszołek
  • Pomocnicy: Anton Fase, Szymon Frakowski, Grzegorz Glapka, Ricardo GonçalvesAleksander Iwańczyk, Jan Jakubczak, Yuya Kamon, Wiktor Kościuk, Jan Kuźma, Mikołaj Lipień, Mateusz Marczak, Vahe Mnatsakanyan, Jakub Pawłowski, Maciej Śliwa
  • Napastnicy: Łukasz Dynel, Alan Siwek
  • Sztab trenerski i medyczny: Marcin Pogorzała (trener), Paweł Sobczak (trener bramkarzy), Dawid Piątkowski (trener przygotowania motorycznego), Dawid Berg (fizjoterapeuta), Wojciech Pabjańczyk (kierownik drużyny)