Bilety na mecz ŁKS – Wisła Kraków w sprzedaży od wtorku

16 / 12 / 2019

fot. Lens Strong

Końcówka tego przecież udanego dla Łódzkiego Klubu Sportowego roku nie należy do najszczęśliwszych, więc ostatni mecz z Wisłą Kraków jest okazją, by poprawić sobie nieco humory…

Oba zespoły zamykają ekstraklasową tabelę, oba bardzo potrzebują punktów. W czwartek na pewno nie zabraknie emocji i mamy nadzieję, że pomimo ostatnich niepowodzeń będziecie z nami, jak i przez cały ten kończący się właśnie rok. Bardzo liczymy na głośny doping i wsparcie od pierwszej do ostatniej minuty.

Bilety na czwartkowe spotkanie będą dostępne od wtorku (17 grudnia) od godziny 12:00. O tej porze rozpocznie się zarówno sprzedaż internetowa, jak i stacjonarna, która we wtorek i w środę potrwa od 12:00 do 18:00, natomiast w czwartek od 12:00 do zakończenia pierwszej połowy.

Mecz z Wisłą należy do spotkań hitowych, dlatego podobnie jak w meczu z Lechem czy Legią, zmienia się cennik biletów:

• A1 / C1 / B1 / B2 / B3 / B4: 50 (normalny), 35 zł (ulgowy)
  • VIP: 65 zł (normalny), 50 zł (ulgowy)

Przypominamy również o możliwości zwolnienia swojego miejsca, jeśli nie możecie być z nami tym razem. Dzięki temu szansę obejrzenia ostatniego w roku meczu będą mieli inni.

Do zobaczenia na stadionie!