Klub

Bilety na mecz: ŁKS – Pogoń Szczecin!

07.08.2023

07.08.2023

Bilety na mecz: ŁKS – Pogoń Szczecin!

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz ŁKS-u z Pogonią Szczecin. Wejściówki zakupicie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży bilety.lkslodz.pl, a wkrótce także w kasach stacjonarnych.

Emocje po pierwszym domowym spotkaniu ełkaesiaków w elicie jeszcze nie opadły, a tu już czas mobilizować się na kolejny mecz na stadionie Króla, bo ten rozegramy z jedną z najlepszych drużyn poprzedniego sezonu. Mecz 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Pogoń Szczecin, rozpocznie się w niedzielę (20 sierpnia) o godz. 15.

Sprzedaż biletów na to spotkanie trwa już na stronie bilety.lkslodz.pl. Sprzedaż w kasach będzie możliwa w niedzielę, przy okazji meczu domowego ŁKS II, oraz od środy 16 sierpnia.


Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

 • Niedziela (13 sierpnia) | godz. 10.30 – 12.30
 • Środa (16 sierpnia) | godz. 15.00 – 19.00
 • Czwartek (17 sierpnia) | godz. 15.00 – 19.00
 • Piątek (18 sierpnia) godz. 15.00 – 19.00
 • Sobota (19 sierpnia) godz. 10.00 – 14.00
 • Niedziela (20 sierpnia) DZIEŃ MECZOWY | godz. 12.00 – 16.00
Ważne! Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Ceny biletów na mecz z Pogonią Szczecin:

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Bilety VIP i SuperVIP

W sezonie 2023/24 dla kibiców dostępne są dwa rodzaje biletów VIP – VIP i SuperVIP.

W strefie VIP stadionu Króla panuje swobodna atmosfera, sprzyjająca dyskusjom na wiele tematów, w tym tych związanych z emocjami boiskowymi dostarczanymi przez zespół ŁKS. Posiadacze biletów VIP mają prawo zająć miejsca w centralnej części trybuny, z doskonałym widokiem na murawę, w towarzystwie ciekawych osób, w tym znanych sportowców, przedstawicieli świata biznesu, kultury i rozrywki. Dodatkowo nasi kibice VIP korzystają z dedykowanego wejścia, które bardzo usprawnia proces wchodzenia i opuszczania obiektu. Otwarcie strefy VIP następuje już 1,5 h przed meczem, a czynne jest jeszcze do godziny po ostatnim gwizdku.

Bilet SuperVIP dodatkowo upoważnia kibica do skorzystania z wykwintnego cateringu (zupa, dania ciepłe, przekąski, desery i napoje).


Sektor rodzinny (F1 i F6)

Zakup biletów na sektory rodzinne (F1 i F6) możliwy jest wyłącznie w jednej z dwóch konfiguracji:

 • opiekun (mężczyzna) + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maksymalnie do 3 dzieci)
 • dwoje opiekunów (kobieta + mężczyzna) + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maksymalnie do 3 dzieci)

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Pogoń Szczecin”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
 6. Kliknij: „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja „Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.