Klub

Chodź na mecz! Bilety na ŁKS – Sandecja dostępne online i w kasach

10.10.2022

10.10.2022

Chodź na mecz! Bilety na ŁKS – Sandecja dostępne online i w kasach

Trwa sprzedaż biletów na mecz ŁKS-u z Sandecją w internecie, a od wtorku ruszy także w kasach biletowych. Daj znać bliskim i chodź na mecz!

Bilety na spotkanie ŁKS-u z Sandecją Nowy Sącz możecie zakupić cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a od wtorku (11 października) także w kasach stacjonarnych.

Spotkanie ŁKS-u z Sandecją rozpocznie się w piątek 14 października o godz. 20.30. Zapraszamy małych i dużych kibiców, bo stadion Króla to #DomDlaCałejRodziny i każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Ważne! Przy zakupie online pamiętaj, aby po wybraniu typu biletu zaznaczyć pole „Bilet do samodzielnego wydruku”.
Ściąga! Zobaczcie „krok po kroku” jak kupić bilet online – KLIKNIJ.

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

 • Wtorek (11 października) | godz. 16.00 – 20.00
 • Środa (12 października) | godz. 16.00 – 20.00
 • Czwartek (13 października) | godz. 16.00 – 20.00
 • Piątek (14 października) DZIEŃ MECZU | godz. 15.00 – 21.30

Masz Kartę Łodzianina? Odbierz voucher na bilet!

Przypominamy, że posiadacze Karty Łodzianina, który odebrali już voucher, mogą wymienić go w kasie biletowej na bezpłatny bilet uprawniający do wejścia np. na najbliższy mecz ŁKS-u.

Jeśli nie masz jeszcze vouchera, a posiadasz Kartę Łodzianina, skontaktuj się z nami poprzez skrzynkę mailową: marketing@lkslodz.pl. Przygotujemy dla Ciebie voucher, który potem wymienisz na bilet w kasie biletowej (nie można odbierać voucherów w imieniu znajomych). Vouchery (po otrzymaniu maila od klubu) przekażemy Wam w biurze działu marketingu. Wystarczy mieć wtedy przy sobie Kartę Łodzianina i dokument tożsamości. Więcej na ten temat TUTAJ.


Ceny biletów na mecz z Sandecją

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane
 5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego NIE jest traktowane jako bilet wstępu.


1 zł #DlaPrzyszłości

Oprócz „zwykłych” biletów, każdy kibic będzie mógł też zakupić bilet droższy o złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które w ten sposób okażą wsparcie dla najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ