Bilety na mecz sezonu: ŁKS – Wisła. W przedsprzedaży taniej!

22.04.2023

Bilety na mecz sezonu: ŁKS – Wisła. W przedsprzedaży taniej!

Co to będzie za mecz! W piątek 5 maja na stadionie Króla w Łodzi: ŁKS vs. Wisła Kraków! Wszystkie bilety wyprzedały się w przedsprzedaży.

Ważne! Sprzedaż biletów została zakończona w piątek 28 kwietnia. Wszystkie wejściówki zostały wyprzedane.

Ci, którzy dotąd nie zakupili wejściówki, a nadal chcą zobaczyć mecz z Wisłą, muszą teraz uzbroić się w cierpliwość. Bardzo możliwe, że w systemie sprzedaży pojawią się jeszcze bilety (na pewno będziemy o tym informować, poza tym zerkajcie na stronę bilety.lkslodz.pl), ale tutaj wiele zależy od tych posiadaczy karnetów, którzy wiedząc, że tego dnia nie będą mogli być z nami, zechcą wesprzeć ŁKS i zwolnią swoje miejsce. Jeśli macie taką sytuację, koniecznie zwolnijcie swoje miejsce. W ten sposób bardzo nam pomożecie.

Na pewno hit kolejki! Na pewno piłkarski klasyk! A może nawet mecz sezonu? Spotkanie ŁKS-u z Wisłą Kraków, czyli starcie dwóch kandydatów do awansu i dwóch byłych mistrzów Polski, to wydarzenie, którego nie można sobie darować. Mecz rozpocznie się w piątek (5 maja) o godz. 20.30 i na pewno dostarczy wielu niezapomnianych wrażeń.

Bilety online można było zakupić za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a o środy 26 kwietnia (godz. 15-19) także w kasach biletowych znajdujących w al. Unii Lubelskiej. I warto było zgarnąć wejściówkę jak najszybciej, bo do 28 kwietnia zakupiliście ją w najlepszej cenie. W tygodniu poprzedzającym mecz (29 kwietnia – 5 maja) trzeba się było liczyć z podwyżką ceny.

Harmonogram sprzedaży (ŁKS – Wisła Kraków):

• 22-28 kwietnia: sprzedaży biletów online (najlepsza cena)
  • 26-28 kwietnia: sprzedaż w kasach biletowych (najlepsza cena)
  • 29 kwietnia – 5 maja: ciąg dalszy sprzedaży online (zawieszona – wszystkie bilety wyprzedane)
  • 3-5 maja: ciąg dalszy sprzedaży w kasach biletowych (zawieszona – wszystkie bilety wyprzedane)
Ważne! Przy zakupie online pamiętaj, aby po wybraniu typu biletu zaznaczyć pole „Bilet do samodzielnego wydruku”.

Kasy biletowe od strony al. Unii (płatność gotówką lub kartą)

• Wtorek (25 kwietnia) | godz. 15.00 – 19.00 (najlepsza cena!)
  • Środa (26 kwietnia) | godz. 15.00 – 19.00 (najlepsza cena!)
  • Czwartek (27 kwietnia) | godz. 15.00 – 19.00 (najlepsza cena!)
  • Piątek (28 kwietnia)  | godz. 15.00 – 19.00 (najlepsza cena!)
  • Środa (3 maja) | godz. 15.00 – 19.00 (zawieszona – wszystkie bilety wyprzedane)
  • Czwartek (4 maja) | godz. 15.00 – 19.00 (tylko tematy techniczne związane z Kartą Kibica)
  • Piątek (5 maja) DZIEŃ MECZU | godz. 18.00 – 21.30 (tylko tematy techniczne związane z Kartą Kibica)

Ceny biletów na mecz z Wisłą Kraków (obowiązują tylko w dniach: 22-28 kwietnia)

Ceny biletów na mecz z Wisłą Kraków (obowiązują w dniach: 29 kwietnia – 5 maja)

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Coś ci wypadło? Zwolnij miejsce

W systemie sprzedaży można zwolnić swoje miejsce na najbliższy mecz ŁKS-u. Jeśli macie karnet a wiecie już, że nie będziecie mogli pojawić się na spotkaniu z Wisłą, dzięki opcji zwolnienia miejsca mecz będą mogli obejrzeć inni kibice.

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE). Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i trafia do otwartej sprzedaży.

Jeśli kupiłeś karnet i coś ci wypadło – zwolnij swoje miejsce. Chcemy, żeby na jednym z najważniejszych meczów sezonu stadion Króla pękach w szwach. Pomożesz w ten sposób innym kibicom, klubowi i piłkarzom.

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Wisła Kraków”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
  6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja „Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.