Klub

Organizacyjnie przed Podbeskidziem

21.04.2023

21.04.2023

Organizacyjnie przed Podbeskidziem

W piątek ŁKS zagra na stadionie Króla z Podbeskidziem. Przed meczem warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi. Przypominamy, że o godz. 18 startuje strefa kibica, gdzie czekać będzie na Was wiele atrakcji.

Spotkanie ŁKS-u z Podbeskidziem Bielsko-Biała rozpocznie się w piątek 21 kwietnia o godz. 20.30 (wcześniej, bo o godz. 18 rusza strefa kibica). Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 19. Gorąco zachęcamy, aby nie czekać z wejściem na obiekt do ostatniej chwili, dzięki czemu unikniecie kolejek i nie przegapicie pierwszego gwizdka. A zapewniamy, nie warto się spóźnić…


Bilety w sprzedaży

Bilety na mecz ŁKS-u z Podbeskidziem zakupicie cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych znajdujących się od strony al. Unii, w których w dniu meczu będziemy na Was czekać od godz. 15 (tu płatność gotówką lub kartą).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

Kasy biletowe (od strony al. Unii – płatność kartą lub gotówką)

 • piątek (21 kwietnia – dzień meczu| 15.00 – 21.30

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Podbeskidzie”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
 5. Wybierz typ biletu
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego NIE jest traktowane jako bilet wstępu.

Instrukcja „Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

1 zł #DlaPrzyszłości

Oprócz „zwykłych” biletów, każdy kibic będzie mógł też zakupić bilet droższy o złotówkę, która zostanie przekazana na potrzeby Akademii ŁKS. Wspomniana opcja będzie dostępna przy każdym rodzaju biletu – wierzymy, że skorzysta z niej sporo osób, które w ten sposób okażą wsparcie dla najmłodszych adeptów futbolu w naszym klubie.


Moc atrakcji / Strefa kibica

 • Na trybunie F w dniu meczu znajdziecie stoiska, gdzie można będzie zakupić m.in. koszulki meczowe dziecięce (bez brandingu)
 • Przed piątkowym meczem widzimy się w strefie kibica. Startujemy o 18, a o 19 odwiedzi ją nasz obrońca – Artemijus Tutyškinas!
  strefa forBET z bramką celnościową, boiskiem „1 na 1”, trambambulą, FIFA 23 i wygodnymi pufami
  kącik gastro i strefa grilla (gdybyście zgłodnieli)

   Rodowite Pils (żeby ugasić pragnienie)


 Wejście na obiekt dla kibiców

 • Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
 • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
 • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
 • Dla kibiców z D3/D4/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
 • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd od al. Unii). Opłata wg stawek operatora obiektu. Zachęcamy też do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.

UWAGA!  Do niedzieli (23.04) do godz. 6.00 WSZYSTKIE parkingi muszą być PUSTE, w związku z odbywającym się w tym dniu rozpoczęciem sezonu motocyklowego. Jeśli jakieś auto pozostanie na terenie parkingowym, może pojawić się konieczność odholowania pojazdu.

Sektor VIP / Skybox

 • Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
 • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 19
 • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).

Informacje dla mediów

Informujemy, że w dniu meczu ŁKS-u z Podbeskidziem do dyspozycji fotoreporterów i operatorów TV będzie parking P4 (wjazd bramą nr 1). Do dyspozycji pozostałych przedstawicieli mediów będzie parking płatny P1.

 • Miejsca dla dziennikarzy znajdują się na trybunie prasowej
 • Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji
 • Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „Media”). Dla fotoreporterów ograniczona liczba miejsc przewidziana jest w strefie za bramkami. Możliwość przejścia z jednej strony boiska na drugą tylko w czasie przerwy, gdy na murawie nie będzie zawodników i sędziów. Wejście na murawę odbywać się będzie tunelem od strony Parku na Zdrowiu. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania przy strefie ławek oraz w tunelu.
 • Akredytację na mecz z Podbeskidziem można odebrać w punkcie odbioru akredytacji (wejście oznaczone tabliczką MEDIA – najbliżej Parku na Zdrowiu). Aby odebrać swoją akredytację jednorazową, należy okazać ważną legitymację prasową lub dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem.