Klub

Audycja z kibicami na żywo. Konferencja prasowa

31.05.2022

31.05.2022

Audycja z kibicami na żywo. Konferencja prasowa

W trakcie konferencji prasowej (1 czerwca) oraz audycji na żywo z udziałem kibiców na kanale ŁKS TV (5 czerwca) postaramy się rozwiać każdą wątpliwość dot. klubu i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania.

Sezon 2021/22 okazał się dla nas najtrudniejszym od III ligi. Siląc się na próbę jego podsumowania, nie możemy rozpocząć inaczej, jak od przeprosin. Każdy ze współtworzących ŁKS zdaje sobie sprawę z popełnionych błędów, łącznie z tym największym, jakim było zboczenie z drogi, którą wspólnie wytyczyliśmy jeszcze w czasach gry w niższych ligach.

Przeprosiny byłyby pustosłowiem, gdyby nie przyszły im w sukurs konkretne decyzje. W tej chwili zbliżamy się do finiszu rozmów, które pozwolą ukształtować nowy dział sportowy (na czele z dyrektorem sportowym i szkoleniowcem pierwszoligowego zespołu) oraz drużynę. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości, bo o tych najbardziej kluczowych decyzjach pragniemy poinformować już w trakcie najbliższej konferencji prasowej, która z jednej strony domknie ten nieudany dla nas rozdział, a z drugiej – będzie początkiem czegoś nowego.

Zdajemy sobie sprawę, jak często irytowała Was ostatnio cisza ze strony klubu, lecz właśnie w tych najbardziej newralgicznych momentach prowadziliśmy intensywne działania na rzecz naprawy sytuacji w spółce. Świadomi błędów, za które ŁKS i cała jego społeczność zapłaciła wizerunkowo, finansowo i sportowo, zrobimy wszystko, żeby uniknąć takich sytuacji w przyszłości, o czym dokładnie opowiemy podczas konferencji z przedstawicielami mediów (1 czerwca, 14.30) oraz audycji na żywo z udziałem kibiców na kanale ŁKS TV (5 czerwca, 19.08). W ich trakcie postaramy się rozwiać każdą wątpliwość dot. klubu i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania.

W trakcie audycji oczywiście będziecie mogli zadać pytanie na żywo, natomiast na Wasze pytania czekamy do piątku 3 czerwca również pod adresem: marketing@lkslodz.pl.