Aktualności

Bilety na mecze międzynarodowe na stadionie Króla

-158
26 / 05 / 2022

fot. Dronem Po Niebie

Już niebawem na stadionie Króla doczekamy się piłkarskich emocji w wydaniu międzynarodowym. Już ruszyła organizowana przez PZPN i wspierana przez ŁZPN sprzedaż biletów na mecze reprezentacji Polski U-21 z Niemcami, a 30 maja rozpocznie się także na dwa spotkania reprezentacji Ukrainy w Lidze Narodów UEFA.

Nieco ponad miesiąc temu cieszyliśmy się z oficjalnej premiery Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla, a już wkrótce w piłkarskim domu Łódzkiego Klubu Sportowego pojawią się reprezentanci Polski, Niemiec, Ukrainy, Armenii i Irlandii. To nie lada gratka także dla łódzkich kibiców, więc chociaż organizatorem tych spotkań są PZPN i to on odpowiada za sprzedaż biletów, również zachęcamy do zakupu wejściówek.

Już 7 czerwca przy al. Unii Lubelskiej 2 będziemy mocno trzymać kciuki za biało-czerwonych, bo tego dnia reprezentacja Polski do lat 21 zmierzy się z rówieśnikami z Niemiec w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy U21. Bilety w cenie 20 zł, 15 zł (normalne) oraz 7 zł (ulgowe). Głównym kanałem dystrybucji wejściówek jest tradycyjnie portal laczynaspilka.pl (sprzedaż już trwa). Do ich sprzedaży włączył się też Łódzki Związek Piłki Nożnej, który przyjmuje zamówienia na bilety grupowe (zobacz TUTAJ).

Kilka dni po tym wydarzeniu na stadionie ŁKS-u będziemy gościć pierwsze reprezentacje Ukrainy, Armenii i Irlandii. Ze względu na wojnę Ukraińcy właśnie w Łodzi w roli gospodarza zagrają z tymi dwoma drużynami w ramach rozgrywek Ligi Narodów UEFA (11 czerwca nasi wschodni sąsiedzi zmierzą się tu z Armenią; 14 czerwca z Irlandią), a to również doskonała okazja, żeby zobaczyć na żywo w akcji świetnych zawodników. Sprzedaż biletów na mecze Ukraina – Armenia i Ukraina – Irlandia rozpocznie się 30 maja i będzie prowadzona za pośrednictwem portalu laczynaspilka. Ceny wejściówek: 60 zł i 40 zł.

Organizatorem spotkań jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Międzynarodowe mecze na stadionie Króla:

Polska U-21 – Niemcy U-21
wtorek, 7 czerwca, godz. 18.00
Stadion Króla, al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

Ukraina – Armenia
sobota, 11 czerwca, godz. 15.00
Stadion Króla, al. Unii Lubelskiej 2, Łódź

Ukraina – Irlandia
wtorek, 14 czerwca, godz. 20.45
Stadion Króla, al. Unii Lubelskiej 2, ŁódźSponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny