Aktualności

Odszedł od nas Michał Cichy, trener siatkarek

1
27 / 05 / 2022

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Ze smutkiem informujemy, że zmarł Michał Cichy, trener siatkarek ŁKS Commercecon Łódź.

Michał Cichy przez wiele lat był związany z siatkarską sekcją Łódzkiego Klubu Sportowego i przeszedł z nią długą drogę wiodącą od trzecioligowych parkietów do najwyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszej połowie poprzedniego dziesięciolecia prowadził drużynę w roli pierwszego szkoleniowca, a potem jako ważny członek sztabu trenerskiego „Łódzkich Wiewiór” świętował z zespołem pięć medali mistrzostw Polski. W trakcie zakończonego niedawno sezonu Michał Cichy przejął obowiązki pierwszego trenera i zdobył z siatkarkami ŁKS-u brązowy medal.

W informacji zamieszczonej na oficjalnym profilu drużyny ŁKS Commercecon czytamy m.in.: „Odszedł nie tylko trener, wychowawca i pedagog, ale również dobry człowiek, nasz serdeczny przyjaciel… Nie znajdujemy słów, które mogą wyrazić nasz ból i smutek. Michał na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako ciepły, empatyczny człowiek, który wraz z nami budował siatkówkę w Łódzkim Klubie Sportowym”.

Michał Cichy odszedł od nas w czwartek. Rodzinie zmarłego szkoleniowca siatkarek składamy szczere kondolencje.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny