Klub

Anton Fase: Razem może nas czekać ciekawa przyszłość

15.09.2023

15.09.2023

Anton Fase: Razem może nas czekać ciekawa przyszłość

Anton Fase opowiedział nam o początkach swojej przygody z futbolem w Holandii, pobycie w Bułgarii i na Litwie, zdradził nam też, dlaczego jego idolem jest Johan Cruyff i jakie cele stawia sobie na najbliższe dwa lata w ŁKS-ie.

Anton Fase (piłkarz ŁKS-u): Moi idole? Przede wszystkim jeden – Johan Cruyff. Prawdziwa legenda. Zrobił bardzo wiele dla futbolu nie tylko w Holandii, ale i na całym świecie. […] W ŁKS-ie chce się pokazać z jak najlepszej strony, być ważną postacią tej drużyny i pomóc jej w osiąganiu dobrych wyników – to jest mój cel na najbliższe dwa lata. Myślę, że razem może nas czekać ciekawa przyszłość. Każdego dnia, przed treningiem czy meczem, przypominam sobie, dlaczego tutaj jestem i co mam do zrobienia. To mnie skutecznie motywuje.