Młodzi, latajcie na ŁKS! | Akcja SK ŁKS i klubu

Klub

Młodzi, latajcie na ŁKS! | Akcja SK ŁKS i klubu

07.09.2023

07.09.2023

Rozbrzmiał już pierwszy dzwonek w szkole, więc Stowarzyszenie Kibiców ŁKS we współpracy z klubem w tym tygodniu zorganizowało akcję „Młodzi, latajcie na ŁKS!”, skierowaną do najmłodszych sympatyków sportu z Łodzi i regionu.

Akcja „Młodzi, latajcie na ŁKS!” przede wszystkim miała dać dużo radości najmłodszym z okazji powrotu do szkoły, a przy okazji zachęciła uczniów nie tylko zresztą łódzkich szkół do poznania ŁKS-u przy okazji zbliżającego się meczu PKO BP Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok.

W ramach naszej wspólnej akcji ze Stowarzyszeniem Kibiców ŁKS, która objęła kilkadziesiąt punktów w naszym mieście oraz regionie, do uczniów trafiło 8500 ełkaesiackich zeszytów, 4000 długopisów, 3600 opasek oraz blisko 6000 zaproszeń na domowy mecz Reprezentacji Łodzi z Jagiellonią Białystok.

– Skala akcji była ogromna. Nigdy w historii Łódzkiego Klubu Sportowego działania nie były aż tak duże. Chcemy, żeby młodzież zaczęła się identyfikować z naszym klubem, a w przyszłości dzięki temu pojawiła się na stadionie Króla! – czytamy na lksfans.pl i oczywiście pod tymi zdaniami podpisujemy się obiema rękami.

Młodzi, latajcie na ŁKS!