Aktualności

Zgarnij zniżkę! Bilety na mecz z Jagiellonią

0
01 / 09 / 2023

Już teraz ruszamy ze sprzedażą biletów na mecz ŁKS-u z Jagiellonią Białystok. Co więcej, do końca bieżącego weekendu zakupicie wejściówki na bilety.lkslodz.pl z rabatem!

Następny domowy mecz ełkaesiaków zapowiada się ekscytująco, więc już teraz rozpoczynamy wielką mobilizację. Sprzedaż biletów na to spotkanie trwa już na stronie bilety.lkslodz.pl, a jeśli zdecydujecie się zakupić wejściówkę do końca weekendu (czyli do końca niedzieli 3 września) otrzymacie zniżkę w postaci 10-procentowego rabatu.

Zgarnij zniżkę na mecz z Jagiellonią!

Żeby skorzystać ze zniżki i taniej zakupić bilet na mecz ŁKS-u z Jagiellonią Białystok, wystarczy wejść na bilety.lkslodz.pl i po zalogowaniu, wybraniu wydarzenia oraz miejsca na trybuniewpisać „LKSJAG” w okienku „Podaj kod zniżkowy” (okienko znajduje się na tej samej stronie, na której należy potwierdzić swoje dane).

Mecz 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy: ŁKS – Jagiellonia Białystok odbędzie się w piątek 22 września (początek o godz. 20.30). O sprzedaży biletów w kasach stacjonarnych poinformujemy niebawem.

Ważne! Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Ceny biletów na mecz z Jagiellonią Białystok:

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat: muszą jednak zająć miejsce na kolanach rodzica; nie są natomiast zobowiązane do posiadania własnej karty kibica ani biletu papierowego. Wchodzą na podstawie biletu rodzica lub opiekuna).

Bilety VIP i SuperVIP

W sezonie 2023/24 dla kibiców dostępne są dwa rodzaje biletów VIP – VIP i SuperVIP.

W strefie VIP stadionu Króla panuje swobodna atmosfera, sprzyjająca dyskusjom na wiele tematów, w tym tych związanych z emocjami boiskowymi dostarczanymi przez zespół ŁKS. Posiadacze biletów VIP mają prawo zająć miejsca w centralnej części trybuny, z doskonałym widokiem na murawę, w towarzystwie ciekawych osób, w tym znanych sportowców, przedstawicieli świata biznesu, kultury i rozrywki. Dodatkowo nasi kibice VIP korzystają z dedykowanego wejścia, które bardzo usprawnia proces wchodzenia i opuszczania obiektu. Otwarcie strefy VIP następuje już 1,5 h przed meczem, a czynne jest jeszcze do godziny po ostatnim gwizdku.

Bilet SuperVIP dodatkowo upoważnia kibica do skorzystania z wykwintnego cateringu (zupa, dania ciepłe, przekąski, desery i napoje).


Sektor rodzinny (F1 i F6)

Zakup biletów na sektory rodzinne (F1 i F6) możliwy jest wyłącznie w jednej z dwóch konfiguracji:

  • opiekun (mężczyzna) + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maksymalnie do 3 dzieci)
  • dwoje opiekunów (kobieta + mężczyzna) + dziecko/dzieci od 5. do ukończenia 13. roku życia (maksymalnie do 3 dzieci)

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

  1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane | tutaj do końca bieżącego weekendu możesz wpisać kod „LKSJAG” żeby uzyskać rabat
  5. Wybierz typ biletu i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku” lub „Doładuj kartę kibica” (w przypadku posiadania KK)
  6. Kliknij: „Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup
Instrukcja “Krok po kroku” dostępna jest tutaj: JAK KUPIĆ BILET?

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny