Aktualności

Akademia pełna pasji! Konkurs dla drużyn AP ŁKS!

10
23 / 03 / 2023

Przed spotkaniem ze Stalą Rzeszów Stowarzyszenie Kibiców ŁKS zorganizowało specjalną akcję profrekwencyjną, w której wzięli udział młodzi piłkarze naszego klubu. Dzięki tej inicjatywie na meczu pojawiło się wielu nowych kibiców, dość powiedzieć, że rekordziści z Akademii ŁKS potrafili zaprosić na stadion grupę liczącą 40 osób i w nagrodę otrzymali vouchery do Sklepu Kibiców ŁKS. Teraz czas na drugą odsłonę akcji – tym razem organizowaną przez klub.

Bawimy się dalej przy okazji spotkania z Chojniczanką Chojnice, choć tym razem odrobinę zmienimy zasady – rywalizacja będzie się toczyć w ramach drużyn Akademii ŁKS.

Sprawa jest prosta: każda z drużyn Akademii ŁKS za pośrednictwem swoich trenerów kompletuje jak najliczniejszą grupę znajomych, z którą obejrzy nadchodzący mecz ŁKS-u z Chojniczanką Chojnice (niedziela, 2 kwietnia, godz. 12.40). W tym przypadku liczy się każda osoba, która po raz pierwszy pojawi się na stadionie Króla oraz wszystkie, które nie ukończyły jeszcze osiemnastego roku życia i obejrzą na żywo wspomniany mecz.

Drużyny zbierają zapisy na wspólnych listach, za które odpowiadają poszczególni trenerzy zespołów Akademii ŁKS. W dzień meczu nie zabraknie pamiątkowych fotografii naszych młodych piłkarzy ze wszystkimi zaproszonymi gośćmi znajdującymi się na listach, ale na tym nie koniec, bo klub przygotuje też wyjątkowe nagrody.

Drużyna, która wygra, czyli zaprosi najwięcej kibiców (liczą się ci, którzy pojawią się na meczu), dostanie w nagrodę trening prowadzony przez trenera lidera Fortuna 1 Ligi, Kazimierza Moskala i jego asystentów: Pawła Drechslera, Marcina Pogorzałę i Michała Zaparta.

Za drugie miejsce młodzi ełkaesiacy otrzymają trening w towarzystwie dwóch zawodników pierwszego zespołu, natomiast drużyna z trzeciego miejsca może liczyć na wycieczkę po stadionie Króla i strefie skybox w towarzystwie dyrektora sportowego Janusza Dziedzica.

Szczegóły akcji nasi młodzi piłkarze znajdą u swoich trenerów. Wszystkich zawodników Akademii ŁKS zachęcamy do zabawy. Do zobaczenia na meczu z Chojniczanką!Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny