Tomasz Musiał sędziuje w Szczecinie

Tomasz Musiał sędziuje w Szczecinie

fot. Łukasz Skwiot / Cyfrasport

Piątkowy mecz 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym ŁKS zagra na na wyjeździe z Pogonią Szczecin, poprowadzi Tomasz Musiał.

Doświadczony krakowski arbiter prowadził w przeszłości kilka spotkań z udziałem ełkaesiaków, w tym m.in. dwa mecze PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2019/2020 (przegrane spotkania z Pogonią Szczecin i Górnikiem Zabrze) czy wygrane w ubiegłym sezonie starcia ŁKS-u z Ruchem Chorzów w Łodzi i z Odrą w Opolu. W tym sezonie spotkaliśmy się z nim przy okazji zremisowanego 1:1 meczu z Legią Warszawa.

W piątek asystentami Tomasza Musiała będą Tomasz Listkiewicz i Sebastian Mucha, a sędzią technicznym Maciej Pelka. Za system VAR odpowiadają Damian Sylwestrzak i Paweł Sokolnicki. Pierwszy gwizdek o godz. 20.30.