Młodzi ełkaesiacy powołani do kadry ŁZPN

Młodzi ełkaesiacy powołani do kadry ŁZPN

Czterech zawodników Akademii ŁKS Łódź otrzymało powołanie do młodzieżowych reprezentacji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Młodzi reprezentanci kadry U14 oraz U15 zmierzą się z Podlaskim ZPN 24 kwietnia w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie odbędzie się też zgrupowanie reprezentacji ŁZPN.

Powołania do kadry U14, prowadzonej przez Damiana Gausa otrzymało w sumie osiemnastu zawodników z naszego regionu. Trzej z nich to wychowankowie akademii ŁKS-u:

• Igor Lambrecht
  • Hubert Pilarz
  • Damian Wawrzyniak

Powołania do kadry U15, prowadzonej przez trenerski duet – Radosław Dziedzic, Dawid Ługowski również otrzymało osiemnastu zawodników, w tym jeden zawodnik ŁKS-u:

• Filip Adamczyk

Kadrowicze w poniedziałek 23 kwietnia o godz. 14.30 mają się stawić na obiekcie MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim (ul. 11 Listopada 98). Dzień później rozegrają mecz z Podlaskim ZPN:

Mecze reprezentacji ŁZPN:

• U14 / Łódzki ZPN – Podlaski ZPN / 10:30