Derby Łodzi w Centralnej Lidze Juniorów

Akademia

Derby Łodzi w Centralnej Lidze Juniorów

28.03.2018

28.03.2018

W okresie świątecznym kibice ŁKS-u na brak emocji nie będą narzekać! W Wielki Piątek pierwsza drużyna w szlagierze drugiej ligi zmierzy się w Jastrzębiu z liderem, natomiast już w czwartek swoje mecze rozegrają młodzieżowe drużyny występujące w Centralnej Lidze Juniorów.

Po słodko-gorzkiej sobocie w wykonaniu drużyn U17 i U19, czas na kolejną serię spotkań. Nasze zespoły czekają mecze na wyjeździe.

Jako pierwsi na boisko wybiegną młodsi juniorzy. Drużyna Marcina Pogorzały i Tomasza Majewskiego z każdym kolejnym meczem pnie się w górę tabeli, a co nie mniej ważne, prezentuje widowiskowy futbol. Po zwycięstwie 4:2 z Escola Varsovia ełkaesiaków czeka mecz z UKS SMS Łódź, który zostanie rozegrany na boisku przy ul. Milionowej w Łodzi. Rywal w trzech meczach zdobył dwa punkty (remisy z MOSP-em Białystok i Zniczem Pruszków). Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11.00.

Juniorzy starsi w niedzielę niespodziewanie przegrali z niżej notowaną Wisłą Płock, a że reorganizacja rozgrywek zmniejsza margines błędu, mamy nadzieję że takie wpadki naszemu zespołowi nie będą się już przytrafiać. Zespół U19 wyrusza do Kielc, gdzie z miejscową Koroną powalczy o pierwsze wiosenne punkty. Ten pojedynek został zaplanowany na godz. 14.00.


  • U17 / UKS SMS Łódź – ŁKS Łódź / czwartek (29 marca) / 11:00
  • U19 / Korona Kielce – ŁKS Łódź / czwartek (29 marca) / 14:00