Raport z wypożyczeń | 27-28 lipca

31.07.2019

Raport z wypożyczeń | 27-28 lipca

W miniony weekend po raz pierwszy w pojedynkach ligowych w swoich nowych zespołach zadebiutowali wypożyczeni z Łódzkiego Klubu Sportowego zawodnicy.

Grający w drugoligowym Gryfie Wejherowo obrońca Oskar Koprowski zaliczył 90 minut w pojedynku przeciwko Widzewowi. Zespół ze Wzgórza Wolności przegrał 2:1 po golach straconych w końcówce spotkania, a „Osa” został ukarany również żółtą kartką.

Pomocnik Jakub Romanowicz zaliczył 45 minut w barwach Pogoni Siedlce, która mierzyła się na wyjeździe ze Stalą Rzeszów w spotkaniu II ligi. Drużyna „Siary” przegrała 3:2, a ełkaesiak został zmieniony w przerwie przez Kacpra Skibickiego.

Wypożyczeni do trzecioligowych drużyn Mikołaj Maschera (Kotwica Kołobrzeg) oraz Michał Brudnicki (Unia Janikowo) będą mieli szansę na debiut w nowych zespołach już w najbliższy weekend.

Raport z wypożyczeń zawodników ŁKS:

II LIGA

• Oskar Koprowski (Gryf Wejherowo – Widzew 1:2): 90 minut i żółta kartka
  • Jakub Romanowicz (Stal Rzeszów – Pogoń Siedlce 3:2): 45 minut (zmieniony w przerwie)