Mikołaj Maschera wypożyczony do Kotwicy Kołobrzeg

01.07.2019

Mikołaj Maschera wypożyczony do Kotwicy Kołobrzeg

Mikołaj Maschera został wypożyczony do trzecioligowej Kotwicy Kołobrzeg. Młody pomocnik spędzi na Pomorzu Zachodnim najbliższy sezon.

19-latek jest wychowankiem ŁKS-u. Do kadry pierwszego zespołu został włączony w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017. W rozgrywkach 2017/2018 zdołał zadebiutować na drugoligowych boiskach, gdzie w barwach naszego klubu zaliczył cztery spotkania wchodząc z ławki rezerwowych. Zawodnik przez ostatni rok nie doczekał się jednak występu na zapleczu PKO Ekstraklasy grając głównie w drugiej drużynie ŁKS-u, która wywalczyła awans do IV ligi.

Kotwica Kołobrzeg w zakończonym niedawno sezonie uplasowała się na 4. miejscu w tabeli grupy drugiej III ligi. Drużyna prowadzona przez trenera Sławomira Suchomskiego nie ukrywa jednak swoich drugoligowych aspiracji. Mamy nadzieję, że w walce o najwyższe cele zespołowi z miasta położonego nad Morzem Bałtyckim pomoże właśnie Mikołaj Maschera.