Michał Zapart przed meczem ŁKS III – ŁKS II

27.10.2021

– Do meczu z ŁKS III podchodzimy z szacunkiem do rywala, rozgrywek i naszego klubu – mówi Michał Zapart, trener bramkarzy trzecioligowych rezerw ŁKS-u, które dzisiaj w Okręgowym Pucharze Polski zmierzą się z kolegami z ŁKS III, a już w sobotę powalczą o ligowe punkty z Polonią Warszawa.

🎙 Michał Zapart (trener bramkarzy ŁKS II): Cieszy, że doświadczenie zbierane na początku sezonu teraz procentuje. Wcześniej płaciliśmy frycowe, teraz potrafimy kończyć spotkania satysfakcjonującym wynikiem i zdobywać punkty. Do meczu z ŁKS III podchodzimy z szacunkiem do rywala, rozgrywek i klubu. Przygotowujemy się do tego spotkania tak samo, jak do meczu ligowego. Czy można dziś wykorzystać element zaskoczenia? Myślę, że cały system naszego grania w Akademii ŁKS jest na tyle mobilny i wielowymiarowy, że jesteśmy w stanie zaskoczyć się w zależności od boiskowego kontekstu. W sobotę gramy z Polonią Warszawa. Nie ukrywam, że mamy plan i na to spotkanie. Na pewno spróbujemy zagrać o pełną pulę.