Aktualności

Zapowiedź meczu Unia Skierniewice – ŁKS II Łódź

7
22 / 10 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Punktualnie w sobotnie południe rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego w starciu Unii Skierniewice z rezerwami ŁKS-u. Dla kibiców biało-czerwono-białych to wstęp przed emocjami, na jakie czekamy w związku z 67. piłkarskimi Derbami Łodzi.

Rezerwy ŁKS-u zbudowane ostatnim ligowym zwycięstwem 6:1 nad Wissą Szczuczyn będą chciały pójść za ciosem i zapunktować na terenie Unii Skierniewice. Zadanie, choć trudne, nie wydaje się niemożliwe, szczególnie mając w pamięci dobry występ zespołu Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka nie tak dawno w Legionowie. W ŁKS-ie II żaden z zawodników nie będzie zmuszony pauzować za nadmiar żółtych kartek, ani z powodu kontuzji.

Unia Skierniewice to drużyna z aspiracjami na awans na szczebel centralny. Gospodarze sobotniej potyczki zajmują 2. miejsce w tabeli III ligi, mając pięć punktów straty do liderującej Legionovii. Gracze Unii od trzech spotkań są niepokonani – wygrali mecze z Pelikanem Łowicz (3:0), Bronią Radom (1:0) oraz Mamrami Giżycko (3:1).

Początek spotkania rezerw ŁKS-u w Skierniewicach w sobotę o godz. 12.SPONSOR STRATEGICZNY

Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny