Ełkaesiacy z ełkaesiakami w pucharze. Zapowiedź meczu ŁKS III – ŁKS II

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

W piątej rundzie Okręgowego Pucharu Polski dojdzie do wewnątrz-ełkaesiackiego starcia. W środę na boisku Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej występujący w klasie okręgowej ŁKS III o awans do kolejnej rundy powalczy z trzecioligowym ŁKS II. Początek spotkania o godz. 15.30. Wstęp wolny.

Los nie był łaskawy dla drużyn rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego, kojarząc ze sobą drugi z trzecim zespołem. Podopieczni Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego formalnie będą gospodarzem tego starcia. Do piątej rundy Okręgowego Pucharu Polski ŁKS III (klasa okręgowa) awansował dzięki zwycięstwom nad Magnatem Sierpów (3:0) oraz Andrespolią Wiśniowa Góra (6:0).

ŁKS II w Okręgowym Pucharze Polski w tym sezonie rozegrał tylko jeden mecz, gdyż do starcia z Termami Uniejów w ogóle nie doszło (goście tej rywalizacji oddali mecz walkowerem). Jedyny mecz w obecnej edycji tych rozgrywek podopieczni Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka rozegrali z KS-em Kutno (po 120 minutach i sześciu seriach rzutów karny ełkaesiacy wyeliminowali trzecioligowców).

Początek spotkania drugiej z trzecią drużyną ŁKS-u w środę o godz. 15.30. Wstęp wolny.