Pucharowa środa ŁKS II i ŁKS III

29.09.2021

O godz. 15, rezerwy ŁKS-u rozpoczną swój pucharowy mecz na wyjeździe z KS Kutno. Dwie godziny później na boisko przy ul. Krańcowej wybiegną zawodnicy ŁKS III, którzy zagrają z Andrespolią Wiśniowa Góra.

Dla ŁKS II czwarta runda Okręgowego Pucharu Polski będzie pierwszym meczem w obecnej edycji rozgrywek. W pierwszej rundzie podopiecznym Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka los przydzielił Termy Uniejów. Do meczu jednak nie doszło, gdyż goście na kilka dni przed terminem spotkania zrezygnowali z rozegrania spotkania i tym samym przegrali go walkowerem.

ŁKS III pierwszy mecz ma już za sobą. W III rundzie podopieczni Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego wygrali z A klasowym Magnatem Sierpów 3:0. Gole w tamtym spotkaniu zdobyli Jakub Marchwicki, Jakub Piotrowski i Oliwier Krasowiak.