Aktualności

Poznaliśmy rywali w IV rundzie Okręgowego Pucharu Polski

6
24 / 09 / 2021

fot. Lens Strong

Poznaliśmy rywali rezerw ŁKS-u w czwartej rundzie rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski. ŁKS II i ŁKS III zmierzą się odpowiednio z KS-em Kutno i Andrespolią Wiśniowa Góra. Oba mecze zaplanowano na środę 29 września.

Dla ŁKS II czwarta runda Okręgowego Pucharu Polski będzie pierwszym meczem w obecnej edycji rozgrywek. W pierwszej rundzie podopiecznym Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka los przydzielił Termy Uniejów. Do meczu jednak nie doszło, gdyż goście na kilka dni przed terminem spotkania zrezygnowali z rozegrania spotkania i tym samym przegrali go walkowerem.

ŁKS III pierwszy mecz ma już za sobą. W III rundzie podopieczni Mariusza Zasady i Michała Zientarskiego wygrali z A klasowym Magnatem Sierpów 3:0. Gole w tamtym spotkaniu zdobyli Jakub Marchwicki, Jakub Piotrowski i Oliwier Krasowiak.

Mecze z KS Kutno i Andrespolią Wiśniowa Góra odbędą się w najbliższą środę (29 września). ŁKS II o awans do kolejnej rundy powalczy w Kutnie, a trzecia drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego z zespołem z Wiśniowej Góry zmierzy się w Łodzi.

Poniżej komplet par 1/8 finału OPP:

  • KS Kutno – ŁKS II Łódź
  • ŁKS III Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra
  • Włókniarz Zgierz – Zawisza Rzgów
  • Victoria Rąbień – Sokół Aleksandrów Łódzki
  • Orzeł Parzęczew – Widzew II
  • Włókniarz II Pabianice – Stal Głowno
  • AKS SMS Łódź – Zjednoczeni Stryków
  • Włókniarz Pabianice – Boruta Zgierz

 Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny