Trenerzy ŁKS U-17 i ŁKS U-15 po jesieni w CLJ

Trenerzy ŁKS U-17 i ŁKS U-15 po jesieni w CLJ

Jesienią emocjonowaliśmy się również występami dwóch naszych drużyn w Centralnej Lidze Juniorów. Sprawdźcie, co po zakończeniu rywalizacji powiedzieli nam szkoleniowcy ŁKS U-15 i ŁKS U-17.

– Postawiliśmy na rozwój chłopaków, odważną grę i uważam, że pod tym względem rundę można ocenić pozytywnie, chociaż oczywiście niedosyt pozostawiła kwestia wyników – mówią trenerzy Daniel Figa i Jakub Wróblewski, opiekunowie ŁKS U-17.

Piłkarską jesień podsumowali również trenerzy drugiej naszej drużyny, która w kończącym się roku rywalizowała w Centralnej Lidze Juniorów.

– Postanowiliśmy skupić się na rozwijaniu zawodników pod względem indywidualnym, na pracy nad ich świadomością, a dopiero na drugim miejscu na wynikach – mówią trenerzy Bartosz Krymarys i Paweł Sobczak, szkoleniowcy drużyny ŁKS U-15, która także jesienią występowała w Centralnej Lidze Juniorów.