Ostatnia taka sobota w 2022. Dwa mecze rezerw u siebie

Ostatnia taka sobota w 2022. Dwa mecze rezerw u siebie

W sobotę jesienną część rozgrywek w trzeciej lidze zakończą świetnie spisujące się od wielu tygodni rezerwy ŁKS-u. Na spotkanie z Olimpią Zambrów zapraszamy do ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej, gdzie tego samego dnia ostatni mecz w 2022 roku rozegra też druga drużyna rezerw.

Rozpędzona drużyna trenera Marcina Matysiaka jest najlepszym zespołem drugiej części rundy jesiennej grupy I trzeciej ligi. W ośmiu ostatnich kolejkach ełkaesiacy sześciokrotnie zgarnęli komplet punktów, dwa mecze zremisowali i nie ponieśli choćby jednej porażki, co pozwoliło im wskoczyć na siódme miejsce w ligowej tabeli. W tym okresie łodzianie byli też najskuteczniejszą drużyną rozgrywek, więc trochę szkoda, że w sobotę zakończą tegoroczne zmagania.

ŁKS II Łódź zmierzy się z Olimpią Zambrów. Ekipa z województwa podlaskiego zajmuje 14. miejsce w tabeli z dziesięciopunktową przewagą nad strefą spadkową i gra ostatnio w kratkę, przeplatając zwycięskie mecze te mniej udanymi (w pięciu ostatnich kolejkach: 2 zwycięstwa i 3 porażki). Żaden z naszych piłkarzy nie musi w sobotę pauzować ze względu na kartki (zagrożeni taką przymusową pauzą w pierwszym wiosennym spotkaniu – w przypadku upomnienia – są nasi stoperzy: Aleksander Ślęzak i Igor Lambrecht).

Początek meczu 17. kolejki trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają z Olimpią Zambrów w sobotę (19 listopada) o godz. 14 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS (wstęp: 10 zł). Po zakończeniu meczu rezerw warto zostać przy Krańcowej, bo o godz. 16.30 ostatnie w 2022 roku spotkanie rozpoczną również piłkarze ŁKS III Łódź. Lider klasy okręgowej zmierzy się z KAS Konstantynów Łódzki.

Piłkarska sobota:

• 3. liga: ŁKS II – Olimpia Zambrów / sobota, godz. 14
  • Klasa okr.: ŁKS III – KAS Konstantynów Łódzki / sobota, godz. 16.30
  • CLJ U-17: ŁKS – Wisła Płock / sobota, godz. 11.30
  •  CLJ U-15: Wisła Płock – ŁKS / sobota, godz. 12

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Olimpią Zambrów:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Olimpią Zambrów kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 13.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.