Strefa kibica forBET przed meczem z Arką

Strefa kibica forBET przed meczem z Arką

Szlagier zasługuje na odpowiednią oprawę, dlatego wraz z firmą forBET zapraszamy do strefy kibica, którą przed niedzielnym meczem z Arką specjalnie dla kibiców ŁKS-u przygotuje nasz sponsor.

W niedzielę przed meczem ŁKS-u z Arką Gdynia koniecznie zajrzyjcie do znajdującej się obok stadionu strefy forBET, gdzie od godz. 11 czekać będzie na Was masa atrakcji. Zagramy w FIFA 23 i trambambulę, sprawdzimy się w grze jeden na jeden, sprawdzimy też Waszą precyzję, a i nie zabraknie konkursów z nagrodami.

Przed i w trakcie meczu na sektorze rodzinnym pojawią się animatorki, które zadbają o to, aby najmłodsi kibice długo zapamiętali to wydarzenie.

Innymi słowy, nie ma lepszego miejsca, żeby spotkać się ze znajomymi tuż przed pierwszym gwizdkiem. W strefie forBET dla siebie znajdą tu coś i starsi, i młodsi kibice.

• FIFA 23 na Xbox-ie
  • piłkarzyki
  • boisko do gry „1 na 1”
  • bramka celnościowa