Klub

#PiątkaZaDychę czyli 10 tys. kibiców na ŁKS – Arka

26.10.2022

26.10.2022

#PiątkaZaDychę czyli 10 tys. kibiców na ŁKS – Arka

Sprawa jest prosta. Na niedzielnym szlagierze ŁKS – Arka pojawia się 10 000 kibiców, a w zamian firmy Stark i Bankostop finalizują sprawę zakupu sprzętu dla Akademii ŁKS na Patronite. Wchodzicie w to?

Trwa mobilizacja, w końcu niedzielny mecz z Arką to jedno z najważniejszych wydarzeń piłkarskiej jesieni na zapleczu ekstraklasy. Meczowa gorączka udziela się wszystkim. Liczymy na świetne widowisko i wysoką frekwencję, a Stark i Bankostop jeszcze podgrzały atmosferę rzucając ełkaesiakom super wyzwanie – jeśli na meczu z Arką pojawi się co najmniej 10 tys. kibiców, firmy sfinalizują sprawę zakupu sprzętu dla Akademii ŁKS na Patronite.

Firma Stark zajmuje się wykonywaniem tynków maszynowych gipsowych oraz cementowo-wapiennych wewnętrznych. Klientami firmy STARK są zarówno osoby prywatne, jak i duże instytucje (m.in. lotnisko wojskowe w Łasku, hala Gillette). Firma STARK, która ofertę zawsze dostosowuje indywidualnie, to gwarancja solidności i wysokiej jakości.

Bankostop.pl świadczy najwyższej jakości usługi na rzecz pokrzywdzonych przez banki kredytobiorców. Oferuje bezpłatną analizę umowy kredytowej CHF lub EUR, zachęcając do skontaktowania się z fachowym zespołem prawnym wszystkich, które mają kredyty we frankach szwajcarskich lub euro i pragną odzyskać pieniądze.

Przypominamy, że cały czas za pośrednictwem platformy Patronite możecie zainwestować w nasz klub wybierając jeden z dostępnych progów i tym samym wspierając akcję zakupu bezprzewodowego systemu pomiaru czasu WITTY, który unowocześni pracę treningową Akademii ŁKS, bardzo pomagając trenerom i przede wszystkim zawodnikom. Jego koszt to 15 tys. zł, na Patronite dzięki naszym Patronom uzbieraliśmy blisko 60% sumy, a sprawę załatwią nasi przyjaciele ze Stark i Bankostop – wystarczy, że kupicie bilety na mecz z Arką, a na stadionie Króla pojawi się 10 tysięcy – #PiątkaZaDychę.