Zostań sponsorem meczu ŁKS – Arka

Klub

Zostań sponsorem meczu ŁKS – Arka

25.10.2022

25.10.2022

W niedzielę 30 października szlagier ŁKS – Arka Gdynia. Jeśli Twojej firmie zależy na efektywnej reklamie podczas jednego z najważniejszych wydarzeń piłkarskiej jesieni w Fortuna 1 Lidze, które elektryzuje nie tylko kibiców z Łodzi i Gdyni, skontaktuj się z nami.

Na trybunach nowoczesnego stadionu Króla ok. 10 tys. widzów (a liczymy na więcej). Przed telewizorami – tysiące kolejnych fanów futbolu.

Reklama na stadionie to możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów – zarówno kibiców obecnych na stadionie, jak i tysięcy widzów przed telewizorami, ekranami telefonów czy komputerów. Doskonale wyeksponowane i znajdujące się wokół murawy bandy LED oraz bannery pozytywnie wpłyną na proces rozpoznawalności marki czy produktu.

W ramach oferty „Sponsor meczu” oferujemy:

  • 3 minuty reklam na bandach LED
  • dwa bannery (3×1 m) wokół murawy
  • posty w klubowych social mediach
  • 12-osobową ekskluzywną lożę w strefie Skybox
  • 10 spotów na stadionowych telebimach
  • możliwość zorganizowania konkursu dla kibiców w mediach społecznościowych klubu
  • komunikat spikera
  • reklamę ulotkową
  • rollupy w strefie VIP oraz Skybox
  • strefę ekspozycyjną przed stadionem

Skontaktuj się z nami:

Marcin Klimaszewski / tel.: 602 205 411 / e-mail: biznes@lkslodz.pl