Sobota z Akademią ŁKS. Grają rezerwy, gra CLJ

Sobota z Akademią ŁKS. Grają rezerwy, gra CLJ

fot. Łukasz Żuchowski

Na boiskach ośrodka Akademii ŁKS zapowiada się sobota pełna wrażeń. Rozpędzone świetnymi wynikami trzecioligowe rezerwy zmierzą się z trzecią w tabeli Mławianką Mława, a po rozpoczęciu tego spotkania na boisku zobaczymy również ŁKS III oraz dwa zespoły występujące w Centralnej Lidze Juniorów.

Trwa znakomita seria drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego. Podopieczni trenera Marcina Matysiaka w czterech ostatnich kolejkach zdobyli aż 10 punktów, tydzień temu nie dali szans ówczesnemu liderowi z Nowego Dworu Mazowieckiego i to na jego boisku (2:0 ze Świtem), a we wtorek dorzucili do tego jeszcze awans do półfinału Okręgowego Pucharu Polski.

W sobotę znów będzie ciekawie, bo Aleksander Ślęzak i spółka zmierzą się z trzecią w tabeli Mławianką Mława, która zdobyła dotąd aż 24 punkty, z wyjazdów też często wraca z pełną pulą w garści (3 zwycięstwa, tylko 1 remis i 1 porażka), w dodatku z 35 zdobytymi golami jest najskuteczniejszym w bieżącym sezonie trzecioligowcem grupy I.

Początek meczu 13. kolejki trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają z Mławianką Mława w sobotę (22 października) o godz. 12 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS (wstęp: 10 zł). Tego samego dnia ŁKS III Łódź zmierzy się z Sazanem Pęczniew, a przed meczem lidera klasy okręgowej przy ul. Krańcowej w Łodzi w akcji zobaczymy także dwie drużyny ŁKS-u występujące w Centralnej Lidze Juniorów.

Piłkarska sobota przy Krańcowej:

• 3. liga: ŁKS II – Mławianka Mława / sobota, godz. 12
  • Klasa okr.: ŁKS III – Sazan Pęczniew / sobota, godz. 17
  • CLJ: ŁKS U17 – Motor Lublin / sobota, godz. 15
  • CLJ: ŁKS U15 – Jagiellonia Białystok / sobota, godz. 13

Organizacyjnie przed meczem rezerw z Mławianką Mława:

• Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Mławianką Mława kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

• Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 11.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.