Akademia

Aleksander Ślęzak & Jakub Tosik: Teraz to poukładamy

08.10.2022

08.10.2022

Aleksander Ślęzak & Jakub Tosik: Teraz to poukładamy

– Czujemy niedosyt po tym starcie, ale wierzymy, że teraz poukładamy to i na boisku, i punktowo – mówią Jakub Tosik i Aleksander Ślęzak, którzy podsumowali początek trzecioligowego sezonu w wykonaniu rezerw ŁKS-u.

Aleksander Ślęzak (piłkarz ŁKS II): Czujemy niedosyt, bo nawet jeśli graliśmy słabiej, to i tak biorąc pod uwagę grę rywala, powinniśmy zanotować lepsze wyniki. Wszystko tak naprawdę jest w głowie. To nie jest trudniejszy sezon niż ten poprzedni, więc pracą dojdziemy do celu, jaki założyliśmy sobie przed rozgrywkami.

Jakub Tosik (piłkarz ŁKS II): Początek sezonu nie był wymarzony. Zdarzały się nam słabsze mecze i jesteśmy tego świadomi. Ostatnio wygląda to jednak lepiej. Mieliśmy cel przed sezonem i na pewno tym celem nie była gra o utrzymanie, a o coś więcej, więc mam nadzieję, że teraz poukładamy to i na boisku, i punktowo. Drugi i trzeci zespół służy temu, żeby przede wszystkim młodzi zawodnicy okrzepli przed wyzwaniami jakie stawia rywalizacja w piłce seniorskiej.