Akademia

Rezerwy u siebie z Bronią Radom. ŁKS III w Rzgowie

07.10.2022

07.10.2022

Rezerwy u siebie z Bronią Radom. ŁKS III w Rzgowie

W sobotę o ligowe punkty zagrają dwie drużyny rezerw ŁKS-u. Trzecioligowcy zmierzą się w Łodzi z Bronią Radom. Lidera klasy okręgowej czeka natomiast wyjazdowe spotkanie z Zawiszą Rzgów.

Cztery punkty w dwóch ostatnich kolejkach, do tego wysokie zwycięstwo i awans do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski napawają optymizmem przed sobotnim meczem podopiecznych trenera Marcina Matysiaka z Bronią Radom. Wydaje się, że to, co najgorsze nasi trzecioligowcy mają już za sobą, zresztą podobnie sprawę tę widzą sami piłkarze na czele z tymi najbardziej doświadczonymi.

– Początek sezonu nie był wymarzony. Zdarzały się nam słabsze mecze i jesteśmy tego świadomi. Ostatnio wygląda to jednak lepiej. Mieliśmy cel przed sezonem i na pewno tym celem nie była gra o utrzymanie, a o coś więcej, więc mam nadzieję, że teraz poukładamy to i na boisku, i punktowo – mówi Jakub Tosik i zgadza się z nim Aleksander Ślęzak. – Wszystko tak naprawdę jest w głowie. To nie jest trudniejszy sezon niż ten poprzedni, więc pracą dojdziemy do celu, jaki założyliśmy sobie przed rozgrywkami – dodaje obrońca.

Broń Radom zajmuje po dziesięciu kolejkach siódme miejsce w tabeli grupy I trzeciej ligi z 15 punktami na koncie (na wyjeździe: 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki). Na uwagę zasługuje także to, że dwóch poprzednich spotkaniach radomianie nie stracili gola, a sami zdobyli cztery bramki (0:0 z Olimpią Zambrów i 4:0 z Concordią Elbląg), więc do Łodzi na pewno nie przyjadą na wycieczkę.

Początek meczu 11. kolejki grupy I trzeciej ligi, w którym rezerwy ŁKS-u zagrają z Bronią Radom w sobotę (8 października) o godz. 13 na boisku ośrodka treningowego Akademii ŁKS (wstęp: 10 zł). Tego samego dnia, dwie godziny później, czyli o godz. 15, swoje wyjazdowe spotkanie z Zawiszą Rzgów rozpocznie lider klasy okręgowej, ŁKS III Łódź.


Organizacyjnie przed meczem rezerw z Bronią Radom:

  • Bilet wstępu na mecz ŁKS II Łódź z Bronią Radom kosztuje 10 zł (dla wszystkich) i zakupicie go przed wejściem na obiekt, przy bramie od strony ul. Minerskiej (płatność tylko gotówką). Do dyspozycji kibiców będzie 420 miejsc.

Wejście na obiekt – od strony ul. Minerskiej

  • Dedykowane kibicom wejście na teren ośrodka treningowego Akademii ŁKS będzie znajdować się od strony ul. Minerskiej i tam też znajdziecie punkt sprzedaży biletów (wejście oraz punkt sprzedaży biletów otwarte od godz. 12.30). Mecz zostanie rozegrany na boisku nr 3 (hybryda).
  • Parking od strony ul. Minerskiej przeznaczony jest wyłącznie dla przedstawicieli mediów i drużyny, więc niestety na terenie obiektu nie ma parkingu dla kibiców. Przypominamy również, że na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny zakaz wprowadzania zwierząt.