ŁKS II na boisku lidera. „Trójka” z UKS SMS

ŁKS II na boisku lidera. „Trójka” z UKS SMS

fot. Łukasz Żuchowski

Dwie drużyny rezerw ŁKS-u w weekend czekają mecze wyjazdowe. Trzecioligowcy zmierzą się w sobotę z Nowym Dworze Mazowieckim z prowadzącym w tabeli Świtem. Dzień później lider klasy okręgowej zagra z UKS SMS Łódź.

Podopieczni trenera Marcina Matysiaka (12. miejsce w tabeli grupy I trzeciej ligi) ostatnio złapali drugi oddech, więc liczymy że pójdą za ciosem i spróbują sprawić niespodziankę na boisku lidera. Świt narzucił od początku rozgrywek wysokie tempo, przegrał tylko dwa mecze, zaledwie jeden zremisował, a w pozostałych ośmiu zgarnął komplet punktów. Żartów więc w Nowym Dworze Mazowieckim nie będzie, ale ełkaesiaków na pewno stać na dobry wynik. Siedem punktów w trzech ostatnich kolejkach to w końcu całkiem dobry prognostyk przed sobotnim meczem, który rozpocznie się o godz. 15.

Tempa nie zwalnia druga drużyna rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego. Zespół trenera Mariusza Zasady, któremu pomaga Michał Zientarski, nie bierze jeńców w łódzkiej klasie okręgowej. Dziewięć zwycięstw, komplet punktów, aż 42 zdobyte gole i tylko 9 straconych bramek – wszystko to mówi samo za siebie, lecz szkoleniowcy ŁKS III Łódź tonują nastroje, przestrzegając podopiecznych przez huraoptymizmem. W najbliższą niedzielę ełkaesiacy zmierzą się na wyjeździe z UKS SMS Łódź (10. miejsce w tabeli klasy okręgowej), więc można zobaczyć ich w akcji na obiekcie przy ul. Milionowej 12 (początek meczu o godz. 11).