W piątek rezerwy grają w Tomaszowie

W piątek rezerwy grają w Tomaszowie

Już w piątek do gry o ligowe punkty przystąpią piłkarze rezerw ŁKS-u. W 8. kolejce grupy I trzeciej ligi podopieczni trenera Marcina Matysiaka zmierzą się na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Ełkaesiacy (obecnie tuż nad strefą spadkową) poprawili sobie humory rozgramiając Bzurę Ozorków we wtorkowym meczu III rundy Okręgowego Pucharu Polski. Nasi piłkarze zdobyli w tym meczu aż trzynaście goli i chociaż w piątek czeka ich znacznie trudniejsze wyzwanie, liczymy że pucharowe przetarcie pomoże zawodnikom przełamać się także w lidze. Trener Marcin Matysiak będzie miał prawdopodobnie do dyspozycji wszystkich piłkarzy, w tym Ricardo Goncalves do Nascimento, który narzekał ostatnio na problemy zdrowotne, ale jest już gotowy do gry.

Piątkowy rywal łodzian zajmuje po siedmiu meczach 9. miejsce w tabeli grupy I trzeciej ligi z pięcioma punktami przewagi nad ełkaesiakami. Co ciekawe, Lechia na razie lepiej spisuje się na wyjazdach (u siebie – jedno zwycięstwo i dwie porażki, w tym 0:1 z Olimpią Zambrów w ostatnim domowym meczu), więc także zespół z Tomaszowa Mazowieckiego ma tu coś do udowodnienia.

Początek meczu rezerw ŁKS-u z Lechią w Tomaszowie Mazowieckim w piątek (16 września) o godz. 16. Drugą drużynę rezerw, czyli prowadzącego w tabeli klasy okręgowej ŁKS III Łódź – czeka w weekend wyjazdowy mecz z Victorią Rąbień.