Plan przygotowań ŁKS II do piłkarskiej wiosny

Plan przygotowań ŁKS II do piłkarskiej wiosny

04.12.2023

Drugoligowa drużyna rezerw ŁKS-u, która w tym roku dostarczyła nam wiele radości, przygotowania do wiosennej części rozgrywek rozpocznie 4 stycznia. Piłkarze trenera Marcina Pogorzały mają w planie rozegranie sześciu meczów sparingowych.

Świetnie spisujący się w tym roku zespół rezerw ŁKS-u zakończy 2023 zaplanowanym na 8 grudnia sparingowym meczem z Wartą Sieradz i właśnie po nim rozpocznie się blisko czterotygodniowa przerwa, w trakcie której piłkarze będą mogli zregenerować siły.

Na pierwszych zajęciach w 2024 roku spotkamy się w czwartek 4 stycznia. W trakcie zimowych przygotowań do wiosennej części rozgrywek rozegramy sześć meczów sparingowych (o godzinach i miejscach ich rozegrania poinformujemy wkrótce).

Nasi piłkarze rozpoczną ligowe zmagania w 2024 roku w weekend 24-25 lutego wyjazdowym meczem ze Stalą Stalowa Wola. Po pierwszej części sezonu ełkaesiacy zajmują ósme miejsce w tabeli 2. Ligi.

Plan przygotowań ŁKS II Łódź w skrócie:

• 4 stycznia: pierwszy trening
  • 13 stycznia (sobota): ŁKS II Łódź – Zawisza Bydgoszcz
  • 20 stycznia (sobota): ŁKS II Łódź – Pogoń Siedlce
  • 27 stycznia (sobota): ŁKS II Łódź – Pogoń Grodzisk Maz. | Śląsk II Wrocław
  • 3 lutego (sobota): ŁKS II Łódź – Unia Skierniewice
  • 7 lutego (środa): ŁKS II Łódź – Znicz Pruszków
  • 17 lutego (sobota): ŁKS II Łódź – GKS Bełchatów | Ślęza Wrocław
  • 24/25 lutego: Stal Stalowa Wola – ŁKS II Łódź (2. Liga)